Powiadomienie
ZŁOTY WISIOREK ŁABĘDŹ ŁABĄDEK PR. 585 View larger

629,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY WISIOREK ŁABĘDŹ ŁABĄDEK PR. 585

K1028A/5-W

Nowy

Kształt Zwierzęta
Próba żółte złoto 585
Waga ~ 1,3 g - 1,7 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość ~10 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki ~19 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki ~ 5x2,5 mm
Wysokość wraz z zawieszką ~24 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 62 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 62 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,20 zł.


629,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Bardzo kobiecy i uroczy wisiorek w kształcie łabędzia jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, by wyrazić swoje uczucia. Wisiorek wykonany został w całości z wysokiej jakości złota próby 585. Łabądek ozdobiony został dużą, owalną cyrkonią, która sprawia, że wisiorek jest niezwykle efektowny. Oczko łabądka zdobi drobna, biała cyrkonia. Całość tworzy przepiękną ozdobę, która ucieszy fankę zwierząt oraz natury.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY WISIOREK ŁABĘDŹ ŁABĄDEK PR. 585

    ZŁOTY WISIOREK ŁABĘDŹ ŁABĄDEK PR. 585

    Zobacz też