Powiadomienie
ZŁOTY WISIOREK SERCE Z GOŁĄBKAMI DLA ZAKOCHANYCH PR. 585 View larger

1 799,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY WISIOREK SERCE Z GOŁĄBKAMI DLA ZAKOCHANYCH PR. 585

A0080/5-W

Nowy

Kształt Serduszka, Zwierzęta
Próba żółte złoto 585
Waga ~ ~3,8 - 4,1 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość serduszka 24mm
Wysokość serduszka 19mm
Długość naszyjnika 46cm
Grawerowanie TAK
Rodzaj Celebrytki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 179 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 179 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 17,90 zł.


1 799,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Złoty wisiorek w kształcie serduszka, w którego środku znajdują się dwa całujące się gołąbki. Idealny prezent dla Ukochanej na Walentynki czy rocznicę trwania związku. Wisiorek wykonany jest w całości z żółtego, 14 karatowego złota - próba 585.


NA TYM PRODUKCIE MOŻEMY WYKONAĆ ZA DARMO GRAWER:

-na odwrocie po ok. 4 wyrazy na każdy z gołąbków

Za darmo istnieje możliwość zrealizowania wyjątkowego graweru w postaci niewielkiego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi, inicjałów. Pozwoli to osobie obdarowanej cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie grawerunku, prosimy o wskazanie czcionki oraz podanie treści grawerowania.

Pierwszorzędnej jakości grawer wykonujemy dwiema profesjonalnymi technologiami: laserową i diamentową. Obie techniki gwarantują wysoką jakość i niezwykłą trwałość. Grawer nożem diamentowym wykonywany jest poprzez wyrycie w materiale napisu lub grafiki, natomiast metoda laserowa polega na wypaleniu tekstu czy obrazka. Metodę graweru dobierze dla Państwa nasz specjalista od grawerunku, oceniając możliwości produktu.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY WISIOREK SERCE Z GOŁĄBKAMI DLA ZAKOCHANYCH PR. 585

    ZŁOTY WISIOREK SERCE Z GOŁĄBKAMI DLA ZAKOCHANYCH PR. 585

    Zobacz też