SPOSOBY PŁATNOŚCI

AngelGold oferujesz szeroki wybór sposobu płatności.

 Raty PayU

Najszybszym i najwygodniejszym sposobem płatności jest szybki przelew PayU. Potwierdzenie płatności otrzymujemy natychmiastowo, co pozwala na sprawną realizację zamówienia.

 Płatność gotówką kurierowi

Oferujemy również możliwość płatności przy odbiorze. Płatność ta jest możliwa przy wyborze sposobu dostawy "Kurier DHL pobranie". Za zamówienia zapłacisz kurierowi w momencie odebrania przesyłki. 

 Tradycyjny przelew

Zamówienie mogą Państwo opłacić również tradycyjnym przelewem. 

Dane do przelewu:

DeeM Dariusz Majkowski

Kościuszki 5

83-300 Kartuzy

NIP: 589 100 09 60

Nr konta: 08 1020 1866 0000 1102 0045 2573

 Raty PayU

Rozłóż płatność na wygodne raty z PayU, to ty decydujesz, ile chcesz zapłacić. Płatność możesz rozłożyć nawet na 50 miesięcy. Wystarczy, że wybierzesz sposób płatności PayU Raty, wypełnisz krótki wniosek na stronie PayU, po pozytywnej decyzji kredytowej od razu rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia!

Więcej informacji znajdziesz na stronie:

https://poland.payu.com/rozwiazania-platnicze/raty

Apple Pay

Zapłać szybko i wygodnie za pomocą swojego iPhona, Apple Watch, iPad lub Mac. Płatność otrzymamy natychmiastowo, dzięki czemu będziemy mogli od razu rozpocząć realizację Twojego zamówienia!

Google Pay

Google Pay to bezpieczny i szybki sposób płatności, którym zapłacisz w naszym sklepie. Wystarczy podpiąć swoją kartę płatniczą pod konto Google, wybrać opcję płatności z Google Pay a my w ciągu kilku minut otrzymamy potwierdzenie o płatności. Rozpoczniemy wówczas realizację Twojego zamówienia.

 Blik

Bardzo wygodnie zapłacisz blikiem w naszym e-sklepie. Wystarczy, że wygenerujesz kod blik, zatwierdzisz go w aplikacji mobilnej, a my momentalnie dostaniemy potwierdzenie płatności. Dzięki temu będziemy mogli od razu zająć się Twoim zamówieniem!