Powiadomienie
Wisiorek przestrzenny lotos ze srebra próby 925 View larger

79,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

WISIOREK PRZESTRZENNY KWIAT LOTOSU ZE SREBRA PR. 925

KPL/S/180-W

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 3,3 g - 4,0 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 23,5 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 27 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 7,6 x 3,6 mm
Wysokość wraz z zawieszką 35 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


79,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Przestrzenny wisiorek inspirowany kwiatem lotosu, jest przepiękną ozdobą każdej stylizacji. Dwie łezki połączone ze sobą tworzą piękną kompozycję, a biała cyrkonia umieszczona w środku dopełnia całość. Kwadratowy kamień finezyjnie zakuto wewnątrz biżuterii cudownie ją rozświetlając i nadając blasku. Całość wykonana została ze srebra próby 925 nadając kolczykom niezwykłej trwałości.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    WISIOREK PRZESTRZENNY KWIAT LOTOSU ZE SREBRA PR. 925

    WISIOREK PRZESTRZENNY KWIAT LOTOSU ZE SREBRA PR. 925

    Zobacz też