Powiadomienie
SREBRNE KOLCZYKI PRZESTRZENNE KWIAT LOTOSU PR. 925 View larger

139,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNE KOLCZYKI PRZESTRZENNE KWIAT LOTOSU PR. 925

KPL/S/180-K

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 6,4 g - 7,4 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 23,5 mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 43,5 mm
Rodzaj zapięcia ruchomy bigiel
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,30 zł.


139,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Przestrzenne kolczyki inspirowane kwiatem lotosu sprawdzą się jako dodatek do wielu stylizacji. Dwie łezki połączone ze sobą tworzą piękną kompozycję, a biała cyrkonia umieszczona w środku ślicznie roświetla ozdobę. Kwadratowy kamień precyzyjnie zakuto wewnątrz biżuterii cudownie ją rozświetlając i nadając blasku. Całość wykonana została ze srebra próby 925, co czyni biżuterię niezwykle trwałą.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNE KOLCZYKI PRZESTRZENNE KWIAT LOTOSU PR. 925

    SREBRNE KOLCZYKI PRZESTRZENNE KWIAT LOTOSU PR. 925

    Zobacz też