Powiadomienie
SREBRNY WISIOREK CAŁUJĄCA SIĘ PARA - ŁAMANE SERCE PR. 925 View larger

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY WISIOREK CAŁUJĄCA SIĘ PARA - ŁAMANE SERCE PR. 925

Nowy

Kształt Serduszka, Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 1,6 g - 1,9 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 22 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 21 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 6 x 3 mm
Wysokość wraz z zawieszką 27 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Wpisz treść graweru
czym więcej znaków zamieścisz tym grawer będzie mniejszy, jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas
Jedna połówka 
 
Druga połówka 
 
Wybierz czcionkę
Als Script
 
 
Kursywa
 
 
Georgia
 
 
Gothic
 
 
Kunstler
 
 
Palatino
 
 
Cosmic
 
 
Lucida
 
 
Dolphins
 
 
Times
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Całująca się para w postaci błyszczącego wisiorka dla dwojga w kształcie serca wykonanego z wysokiej jakości srebra próby 925. Dzięki unikalnemu wzorowi wisior można podzielić na dwie odrębne części, z których każda będzie funkcjonowała jako osobny wisiorek.

Zdajemy sobie sprawę, że cenią sobie Państwo niepowtarzalną, spersonalizowaną biżuterię. Dlatego dajemy Państwu możliwość wykonania drobnego graweru na odwrocie za darmo. Może on przedstawiać imię, nazwę miejscowości, datę, numer telefonu itp. Spraw aby biżuteria stała się jeszcze bardziej osobistym podarunkiem.

Pierwszorzędnej jakości grawer wykonujemy nożem diamentowym. Użyta technika wyrycia napisu w srebrze zapewnia jego trwałość i atrakcyjny wygląd. Na zdjęciu przedstawiamy przykładowe wzory czcionek, które doskonale prezentują się w formie graweru.

O podjętej decyzji o wykonaniu graweru prosimy poinformować nas podczas składania zamówienia (w wiadomości do sprzedającego) oraz podać nazwę wybranego kroju czcionki i treści do wygrawerowania. Mogą Państwo również poinformować nas o wybranym grawerze e-mailowo lub telefonicznie.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY WISIOREK CAŁUJĄCA SIĘ PARA - ŁAMANE SERCE PR. 925

    SREBRNY WISIOREK CAŁUJĄCA SIĘ PARA - ŁAMANE SERCE PR. 925

    Zobacz też