Powiadomienie
SREBRNY WISIOREK ŁAMANE SERDUSZKO PR. 925 View larger

39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY WISIOREK ŁAMANE SERDUSZKO PR. 925

W/S/123

Nowy

Kształt Serduszka
Próba srebro 925
Waga ~ 1,4 g - 1,9 g
Kamień Bez kamienia
Wysokość wisiorka bez zawieszki 18 mm
Średnica 18 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 5 x 3 mm
Wysokość wraz z zawieszką 23 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Elegancki wisiorek w kształcie serca wykonany z najlepszej jakości srebra o próbie 925. Dzięki oryginalnemu wzorowi ozdobę tę można podzielić na dwie części, tworząc w ten sposób dwa odrębne wisiory przeznaczone dla dwóch osób. Połówki ozdobione są efektownymi nacięciami dodającymi blasku i lustrzanymi prześwitami w kształcie serc, które potęgują przestrzenne wrażenie. Idealny prezent dla dwojga.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY WISIOREK ŁAMANE SERDUSZKO PR. 925

    SREBRNY WISIOREK ŁAMANE SERDUSZKO PR. 925

    Zobacz też