Powiadomienie
SREBRNY ŁAŃCUSZEK ŻMIJKA 50CM PR. 925 View larger

129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY ŁAŃCUSZEK ŻMIJKA 50 CM PR. 925

Ł/S/001

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ ~5,6 g - 6,1 g
Długość 50 cm
Grubość 1,25 mm
Splot Żmijka

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Delikatny łańcuszek o splocie tzw. "żmijka". Wykonany w całości ze srebra próby 925. Klasyczny wzór, miękko układający się na zgięciach z umiejętnie ukrytymi łączeniami poszczególnych oczek. Łańcuszek o uniwersalnym wyglądzie, który bez problemu dopasujesz do wielu wisiorków. 

Długość łańcuszka: 50 cm

 

 Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY ŁAŃCUSZEK ŻMIJKA 50 CM PR. 925

    SREBRNY ŁAŃCUSZEK ŻMIJKA 50 CM PR. 925

    Zobacz też