Powiadomienie
OKAZAŁE AŻUROWE SREBRNE KOLCZYKI KWIATY NA BIGLU PR. 925 View larger

169,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

OKAZAŁE AŻUROWE SREBRNE KOLCZYKI KWIATY NA BIGLU PR. 925

KPL/S/011-K

Nowy

Kształt Kwiaty
Próba srebro 925
Waga ~ 8,1 g - 9,0 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 25 mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 40 mm
Rodzaj zapięcia sztywny bigiel
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 16 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.


169,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Wspaniałe kwiaty o dużych, ażurowych płatkach w formie srebrnych, przyciemnianych kolczyków zapinanych na ruchome bigle. Ozdoby wykonano z wysokiej jakości srebra próby 925 i ozdobiono błyszczącymi, pięknie kontrastującymi z oksydowaną powierzchnią cyrkoniami o jasnym kolorze. Biżuteria ta jest również dostępna w okazałym komplecie z równie fantastycznym wisiorem.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    OKAZAŁE AŻUROWE SREBRNE KOLCZYKI KWIATY NA BIGLU PR. 925

    OKAZAŁE AŻUROWE SREBRNE KOLCZYKI KWIATY NA BIGLU PR. 925

    Zobacz też