Powiadomienie
SREBRNE KOLCZYKI DUŻE KWIATY NA SZTYFT PR. 925 View larger

79,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNE KOLCZYKI DUŻE KWIATY NA SZTYFT PR. 925

KPL/S/099-K

Nowy

Kształt Kwiaty
Próba srebro 925
Waga ~ 3,4 g - 3,9 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 24 mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 31 mm
Rodzaj zapięcia sztyft
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


79,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Pięknie mieniące się, ażurowe kolczyki w kształcie kwiatków, wykonane ze srebra próby 925 i ozdobione specjalnymi nacięciami, które dodają im oryginalnego wyglądu. Ozdoby wyposażone są w sztyfty z barankami.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNE KOLCZYKI DUŻE KWIATY NA SZTYFT PR. 925

    SREBRNE KOLCZYKI DUŻE KWIATY NA SZTYFT PR. 925

    Zobacz też