Powiadomienie
SREBRNE KOLCZYKI MOTYLKI Z CYRKONIAMI NA SZTYFT View larger

39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNE KOLCZYKI MOTYLKI Z CYRKONIAMI NA SZTYFT

K/S/367

Nowy

Kształt Motyle
Próba srebro 925
Waga ~ 1,1 g - 1,5 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 6 mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 6 mm
Rodzaj zapięcia sztyft
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Urocze kolczyki motylki na sztyft. Kunsztownie zrobione kolczyki dzięki swej polerowanej powierzchni mienią się w blasku świateł, a zakute w nich drobne cyrkonie tylko potęgują ten efekt. Całość wykonana ze srebra próby 925.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNE KOLCZYKI MOTYLKI Z CYRKONIAMI NA SZTYFT

    SREBRNE KOLCZYKI MOTYLKI Z CYRKONIAMI NA SZTYFT

    Zobacz też