• -16,00 zł

SREBRNE KOLCZYKI MOTYLKI NA SZTYFT - RÓŻNE KOLORY

Śliczne i delikatne kolczyki dla dziewczynek -MOTYLKI-. Wykonane w całości ze srebra próby 925. Dodatkowo zdobione kolorowymi  cyrkoniami , które nadają im piękny blask. REALIZACJA W CIĄGU 48 H!

Kamień
115,50 zł
99,50 zł Zniżka 16,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24 godzin
W magazynie

Piękne, delikatne kolczyki kształtem przypominające motylki, wykonane w całości ze srebra próby 925. Ze względu na niewielkie rozmiary dedykowane dla dziewczynek. Owady zostały przyozdobione na skrzydełkach kolorowym kamieniem, który wraz z polerowaną powierzchnią tworzy oszałamiający widok. Zapinane na sztywny bigiel. 

Przy zakupie prosimy o podanie kamienia, z jakim mamy wysłać kolczyki.
- biała cyrkonia,
- czarna cyrkonia,
- różowa cyrkonia.

K/S/179

Opis

Kruszec
srebro 925
Waga ~
2.0g-2.6g
Kamień
Czarna cyrkonia, Różowa cyrkonia, Biała cyrkonia
Kształt
Motyle
Rodzaj zapięcia
sztyft
Szerokość~
10mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem ~
11mm
Grawerowanie
NIE

📦 Jak pakujemy Twoją biżuterię?

Woreczek z organzy AngelGold

🔍 kliknij aby powiększyć

Ozdobny woreczek z organzy – w cenie

Twoja biżuteria zostanie starannie zapakowana w elegancki woreczek z organzy sygnowany logo AngelGold.

Pakowanie na prezent AngelGold

🔍 kliknij aby powiększyć

🎁 Pakowanie na prezent – usługa dodatkowa (9,90 zł)

Chcesz zrobić wyjątkowe wrażenie? Biżuteria zostanie umieszczona w ekskluzywnym pudełku zamykanym na magnes, sygnowanym logo AngelGold, z indywidualną tabliczką z dedykacją przymocowaną do wieczka.

Usługę dodasz podczas składania zamówienia w koszyku.

Zobacz także

Komentarze (0)