Powiadomienie
Nowy ZŁOTE KOLCZYKI KÓŁKA Z RUBINAMI PR. 585 View larger

ZŁOTE KOLCZYKI KÓŁKA Z RUBINAMI PR. 585

K168/R

Nowy

Kształt Koła
Próba żółte złoto 585
Waga ~ 2,6g-3,6g
Kamień Biała cyrkonia, Rubin syntetyczny
Szerokość 11mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 20mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 85 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 85 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,50 zł.


859,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Prezentujemy kolczyki, które swoim blaskiem rozświetlą każdą stylizację. Zdobione są licznymi białymi cyrkoniami, które otaczają okazałe rubiny syntetyczne. Wykonane zostały z wysokiej jakości, żółtego złota próby 585, które sprawia, że biżuteria jest bardzo trwała.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTE KOLCZYKI KÓŁKA Z RUBINAMI PR. 585

    ZŁOTE KOLCZYKI KÓŁKA Z RUBINAMI PR. 585

    Ażurowy, przestrzenny komplet KOŁA składający się z wisiorka, pierścionka i kolczyków. Wykonany w całości z żółtego, 8 karatowego złota (próba 333). Zdobiony licznymi, białymi cyrkoniami. REALIZACJA W CIĄGU 48H!

    Zobacz też