Powiadomienie

ZŁOTY KOMPLET KÓŁKA Z RUBINAMI PR. 585

KPL046/R

Nowy

Kształt Koła
Próba żółte złoto 585
Waga ~ 3,8g-5,4g
Kamień Biała cyrkonia, Rubin syntetyczny
Szerokość kolczyków - 11mm wisiorka - 11mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 14mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 20mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 5x3mm
Wysokość wraz z zawieszką 19mm
Zawartość kompletu kolczyki, wisiorek
Grawerowanie NIE
Rodzaj Inne

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 125 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 125 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 12,50 zł.


1 258,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Prezentujemy komplet, który swoim blaskiem rozświetli każdą stylizację. Zdobiony jest licznymi białymi cyrkoniami, które otaczają okazałe rubiny. Wykonany został z wysokiej jakości, żółtego złota próby 585, który sprawia, że biżuteria jest bardzo trwała.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY KOMPLET KÓŁKA Z RUBINAMI PR. 585

    ZŁOTY KOMPLET KÓŁKA Z RUBINAMI PR. 585

    Ażurowy, przestrzenny komplet KOŁA składający się z wisiorka, pierścionka i kolczyków. Wykonany w całości z żółtego, 8 karatowego złota (próba 333). Zdobiony licznymi, białymi cyrkoniami. REALIZACJA W CIĄGU 48H!

    Zobacz też