Powiadomienie
SREBRNA BROSZKA DAMA PR. 925 View larger

119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNA BROSZKA DAMA PR. 925

BRO/S/081

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 3,3g-3,9g
Kamień Markazyty
Szerokość 16mm
Wysokość 27mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Elegancka, niezwykle kobieca broszka w kształcie damy z parasolką. Wykonana została w całości ze srebra próby 925. Parasolka i kapetusz damy przepięknie ozdobione zostały markazytami. Dodatkowo broszka została przyciemniona oksydą aby podkreślić jej kształty. 


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNA BROSZKA DAMA PR. 925

    SREBRNA BROSZKA DAMA PR. 925

    Zobacz też