Powiadomienie

BRO/S/036

Nowy

Próbasrebro 925
Waga ~7.5g-8.5g
KamieńMarkazyty
Szerokość32mm
Wysokość35mm
GrawerowanieNIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


119,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Okazała, ażurowa broszka .

Wykonana w całości z oksydowanego srebra próby 925.

Zdobiona licznymi markazytami.

Będzie na pewno piękną ozdobą wielu kreacji .Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne.Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas.Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    BRO/S/036

    BRO/S/036

    Okazała ażurowa  broszka . Wykonana w całości z oksydowanego srebra próby 925. Zdobiona licznymi markazytami.  REALIZACJA W CIĄGU 48H!

    Zobacz też