Powiadomienie
SREBRNY PRZESTRZENNY WISIOREK PR. 925 View larger

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY PRZESTRZENNY WISIOREK KWIAT PR. 925

KPL/S/027-W

Nowy

Kształt Kwiaty, Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 1,4 g - 1,9 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 30 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 32 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 4 x 3 mm
Wysokość wraz z zawieszką 39 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Niespotykany, ażurowy wisiorek o przestrzennej formie, kształtem przypominający kwiat. Pięknego blasku dodają mu specjalne, ozdobne nacięcia. Wykonany jest z najlepszej jakości srebra o próbie 925. Jest świetnym pomysłem na prezent dla osoby ceniącej oryginalne wyroby jubilerskie.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY PRZESTRZENNY WISIOREK KWIAT PR. 925

    SREBRNY PRZESTRZENNY WISIOREK KWIAT PR. 925

    Zobacz też