Powiadomienie
SREBRNY WISIOREK SERCE PR. 925 + GRAWER GRATIS! View larger

89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY WISIOREK SERCE PR. 925 + GRAWER GRATIS!

Nowy

Kształt Serduszka
Próba srebro 925
Waga ~ 2,7 g - 3,5 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 25 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 28 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 8 x 4 mm
Wysokość wraz z zawieszką 35 mm
Grawerowanie TAK
Kształt blaszki Serca

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Wpisz treść graweru
czym więcej znaków zamieścisz tym grawer będzie mniejszy, jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas
II strona  
 
Wybierz czcionkę
Als Script
 
 
Kursywa
 
 
Georgia
 
 
Gothic
 
 
Kunstler
 
 
Palatino
 
 
Cosmic
 
 
Lucida
 
 
Dolphins
 
 
Times
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Delikatne serduszko z napisem i śladami łap w formie wisiorka. Świetny prezent dla miłośnika psiaków i innych zwierzaków. Wisior wykonany z wysokiej jakości srebra o próbie 925.

Za darmo istnieje mo
żliwość zrealizowania eleganckiego graweru w postaci drobnego napisu na odwrocie wisiorka np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi. Pozwoli to przyszłemu właścicielowi cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Pierwszorzędnej jakości grawer wykonujemy nożem diamentowym. Użyta technika wyrycia napisu w srebrze zapewnia jego trwałość i atrakcyjny wygląd. Powyżej przedstawiamy przykładowe wzory czcionek, które doskonale prezentują się w formie graweru.

O podjętej decyzji o wykonaniu graweru prosimy poinformować nas podczas składania zamówienia (w wiadomości do sprzedającego) oraz podać nazwę wybranego kroju czcionki i treści do wygrawerowania. Mogą Państwo również poinformować nas o wybranym grawerze e-mailowo lub telefonicznie. Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY WISIOREK SERCE PR. 925 + GRAWER GRATIS!

    SREBRNY WISIOREK SERCE PR. 925 + GRAWER GRATIS!

    Zobacz też