Powiadomienie
ZŁOTY WISIOREK Z PERŁĄ HODOWLANĄ PR. 333 View larger

399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY WISIOREK Z PERŁĄ HODOWLANĄ PR. 333

S0935B/3-W

Nowy

Kształt Inne
Próba żółte złoto 333
Waga ~ ~1,0 - 1,40 g
Kamień Biała cyrkonia, Perła hodowlana
Szerokość 9 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 20 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 7x3 mm
Wysokość wraz z zawieszką 26 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 39 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 39 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,90 zł.


399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Biżuteria zdobiona perłami jest ponadczasową ozdobą, cechuje się subtelnością i wyszukaną elegancją. Wisiorek zdobiony perłą jest zdecydowanie propozycją dla kobiet ceniących sobie dobry gust i szyk. Wisior w całość wykonany został z żółtego, 8 karatowego złota. Biżuterię zdobią dodatkowo białe, drobne cyrkonie rozświetlając całą kompozycję. Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY WISIOREK Z PERŁĄ HODOWLANĄ PR. 333

    ZŁOTY WISIOREK Z PERŁĄ HODOWLANĄ PR. 333

    Zobacz też