Powiadomienie
Obniżka! OKAZAŁY SREBRNY WISIOREK  AŻUROWY ROMB PR. 925 View larger

139,00 zł

149,00 zł

-10,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

OKAZAŁY SREBRNY WISIOREK AŻUROWY ROMB PR. 925

KPL/S/225-W

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 8,1 - 9,1 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 50 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 50 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 4,5 x 3 mm
Wysokość wraz z zawieszką 55 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,30 zł.


139,00 zł

149,00 zł

-10,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Masywny, okazały wisior ze srebra próby 925. Polerowany na wysoki połysk, dzięki czemu odbija światło niczym lustro. Ma kształt kwadratowy, ułożony pod kątem niczym romb, o ozdobnych, falowanych krawędziach. Połowa gładkiej powierzchni ma fantazyjne, ażurowe wycięcia, które nadają biżuterii lekkości i uatrakcyjniają wygląd wisiorka. Całość prezentuje się bardzo oryginalnie i doskonale dopasuje się do awangardowej stylizacji. Idealna biżuteria dla wielbicielek dużych ozdób i geometrycznych wzorów. Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    OKAZAŁY SREBRNY WISIOREK  AŻUROWY ROMB PR. 925

    OKAZAŁY SREBRNY WISIOREK AŻUROWY ROMB PR. 925

    Zobacz też