Powiadomienie
ZŁOTY WISIOREK SERDUSZKO Z CYRKONIAMI PR. 333 View larger

269,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY WISIOREK SERDUSZKO Z CYRKONIAMI PR. 333

K0890B/3-W

Nowy

Kształt Serduszka
Próba żółte złoto 333
Waga ~ 0,9 g - 1,2 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 9,5 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 11,4 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 2 x 1,5mm
Wysokość wraz z zawieszką 14,3 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 26 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,60 zł.


269,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Designerski wisiorek w formie serduszka. Obrys serca został otoczony drobnymi białymi cyrkoniami pięknie kontrastującymi z ciepłym kolorem złota. Śliczny szlif kamieni cudownie odbija światło, dzięki czemu zapewnia cyrkonią niesamowity blask, który w połączeniu z wypolerowaną z największą starannością powierzchnią zapewnia spektakularny efekt, przy którym nie da się przejść obojętnie.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY WISIOREK SERDUSZKO Z CYRKONIAMI PR. 333

    ZŁOTY WISIOREK SERDUSZKO Z CYRKONIAMI PR. 333

    Zobacz też