Powiadomienie
ZŁOTY WISIOREK SERDUSZKO Z CYRKONIAMI PR. 333 View larger

259,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY WISIOREK SERDUSZKO Z CYRKONIAMI PR. 333

K0890A/3-W

Nowy

Kształt Serduszka
Próba żółte złoto 333
Waga ~ 0,9 g - 1,2 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 16,5 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 3x3 mm
Wysokość 11,8 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 25 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,50 zł.


259,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Nowoczesny, ale i zarazem elegancki wisiorek w kształcie serca. Początkowo uwagę przykuwa drobne serduszko wysadzane białymi cyrkonii podkreślonymi przez rodowaną powierzchnie. Jednak to srebrne serduszko otaczają dwa większe obrysy również w kształcie serc. Tak kunsztownie wykonana biżuteria skradnie serce każdej, nawet najbardziej wymagającej damy.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY WISIOREK SERDUSZKO Z CYRKONIAMI PR. 333

    ZŁOTY WISIOREK SERDUSZKO Z CYRKONIAMI PR. 333

    Zobacz też