Powiadomienie
SREBRNY WISIOREK LISTEK PR. 925 View larger

159,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ELEGANCKI SREBRNY WISIOREK AŻUROWY PR. 925

KPL/S/209-W

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 5,2 g - 6,2 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 26 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 9 x 5 mm
Wysokość wraz z zawieszką 52 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


159,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Okazały wisiorek wykonany ze srebra najwyższej jakości. Ażurowa forma nadaje mu lekkości i gracji. Jego kształt jest nawiązaniem do roślinnych motywów. Polerowane na wysoki połysk srebro próby 925 przepięknie odbija światło. Taka biżuteria nada szyku każdej stylizacji. 


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ELEGANCKI SREBRNY WISIOREK AŻUROWY PR. 925

    ELEGANCKI SREBRNY WISIOREK AŻUROWY PR. 925

    Zobacz też