Powiadomienie
SREBRNY WISIOREK KSZTAŁT ROMBU WZÓR GRECKI PR. 925 AŻUROWY View larger

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY WISIOREK KSZTAŁT ROMBU WZÓR GRECKI PR. 925 AŻUROWY

KPL/S/014-W

Nowy

Kształt Wzór grecki
Próba srebro 925
Waga ~ 1,6 g - 2,1 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 28 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 32 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 7 x 3 mm
Wysokość wraz z zawieszką 39 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Srebrny wisiorek z ruchomą częścią o unikalnym kształcie. Oryginalna biżuteria wykonana ze srebra wysokiej jakości o próbie 925 i utrzymana w stylu greckim. Precyzyjnie zakute białe cyrkonie i kunsztowne polerowanie dodają jej blasku. Nietuzinkowym, nowoczesnym elementem jest ruchoma cześć w kształcie okręgu, zamknięta wewnątrz rombu o klasycznym wzorze.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY WISIOREK KSZTAŁT ROMBU WZÓR GRECKI PR. 925 AŻUROWY

    SREBRNY WISIOREK KSZTAŁT ROMBU WZÓR GRECKI PR. 925 AŻUROWY

    Zobacz też