Powiadomienie
Obniżka! SREBRNY WISIOREK DLA DWOJGA SERDUSZKO ŁAMANE PR. 925 + GRAWER View larger

99,00 zł

129,00 zł

-30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY WISIOREK DLA DWOJGA SERDUSZKO ŁAMANE PR. 925 + GRAWER

Nowy

Kształt Blaszki, Serduszka
Próba srebro 925
Waga ~ 2,3 g - 2,8 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 27 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 24 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 5 x 5 mm
Wysokość wraz z zawieszką 31 mm
Grawerowanie TAK
Kształt blaszki Serca, Łamane

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


99,00 zł

129,00 zł

-30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Wpisz treść graweru
czym więcej znaków zamieścisz tym grawer będzie mniejszy, jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas
Jedna połówka 
 
Druga połówka 
 
Wybierz czcionkę
Als Script
 
 
Kursywa
 
 
Georgia
 
 
Gothic
 
 
Kunstler
 
 
Palatino
 
 
Cosmic
 
 
Lucida
 
 
Dolphins
 
 
Times
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Pięknie błyszczące, nowoczesne serce z krzyżykiem wpisanym w jego wnętrze. Ma postać gustownego, ażurowego wisiorka dla dwojga typu łamane serce. Ozdoba została wykonana w taki sposób, aby możliwe było jej podzielenie na dwa osobne wisiorki. Dzięki temu oryginalnemu wzorowi sprawisz radość obdarowanej osobie, która będzie mogła podzielić się ozdobą z kimś bliskim. Wisior stworzono z wysokiej jakości srebra o próbie 925, co zapewnia jego trwałość, a precyzyjnie wykonane polerowanie dodało mu niezwykłego blasku. Zaskocz swojego przyjaciela bądź drugą połówkę zjawiskową grafiką lub tekstem korzystając z opcji spersonalizowania biżuterii poprzez umieszczenie wyjątkowego graweru.


Za darmo istnieje możliwość zrealizowania wyjątkowego graweru w postaci niewielkiego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi, inicjałów. Pozwoli to osobie obdarowanej cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie grawerunku prosimy o wskazanie czcionki i wprowadzenie treści grawerowania w polu widocznym powyżej opisu. 

Fenomenalnej jakości grawer wykonujemy dwiema profesjonalnymi technologiami: laserową i diamentową. Obie techniki gwarantują wysoką jakość i niezwykłą trwałość. Grawer nożem diamentowym wykonywany jest poprzez wyrycie w materiale napisu lub grafiki, natomiast metoda laserowa polega na wypaleniu tekstu czy obrazka.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY WISIOREK DLA DWOJGA SERDUSZKO ŁAMANE PR. 925 + GRAWER

    SREBRNY WISIOREK DLA DWOJGA SERDUSZKO ŁAMANE PR. 925 + GRAWER

    Zobacz też