Powiadomienie
SREBRNY WISIOR MĘSKI KRZYŻ OKSYDOWANY PR. 925 View larger

289,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY WISIOR MĘSKI KRZYŻ OKSYDOWANY PR. 925 MIECZ

W/S/112

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ ~ 13,9 g - 15,0 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 32 mm
Długość łańcuszka - 60 cm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 4 x 4 mm
Wysokość 40 mm
Grubość łańcuszka - 3 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 28 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 28 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,80 zł.


289,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Niezwykły krzyż ze skrzydłami kształtem przypominający miecz wykonany ze srebra o próbie 925. Tę oryginalną ozdobę pokryto oksydą, aby podkreślić jej, wykonane po mistrzowsku, wzory i nadać całości efektownego, przestrzennego wyglądu. Wisiorek sprzedawany jest w komplecie z oksydowanym łańcuszkiem typu rolo o długości 60 centymetrów.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY WISIOR MĘSKI KRZYŻ OKSYDOWANY PR. 925 MIECZ

    SREBRNY WISIOR MĘSKI KRZYŻ OKSYDOWANY PR. 925 MIECZ

    Zobacz też