Powiadomienie
SREBRNY SYGNET Z ONYKSEM PR. 925 + GRAWER View larger

189,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZDOBIONY SYGNET Z ONYKSEM SREBRO PRÓBY 925

Nowy

Rodzaj pierścionka Sygnety
Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ ~3,0 g - 3,8 g
Rozmiar 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
Kamień Onyks
Szerokość korony 11 mm
Szerokość szyny na dole 2 mm
Wysokość korony 5 mm
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


189,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Wybierz rozmiar
18
 
 
19
 
 
20
 
 
21
 
 
22
 
 
23
 
 
24
 
 
25
 
 
26
 
 
27
 
 
28
 
 
29
 
 
30
 
 
31
 
 
32
 
 
33
 
 
34
 
 
35
 
 
36
 
 
Grawer wewnątrz szyny
 
Maksymalna liczba znaków: 20
Wybierz czcionkę
Als Script
 
 
Kursywa
 
 
Georgia
 
 
Gothic
 
 
Kunstler
 
 
Palatino
 
 
Cosmic
 
 
Lucida
 
 
Dolphins
 
 
Times
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Pięknie zdobiony, srebrny sygnet z centralnie zakutym onyksem. Wykonany ze srebra próby 925, zdobiony misternie rzeźbionymi bokami w fantazyjne wzory. Ornamenty wzmocniono dodatkowo czarną oksydą (przyciemnianie) dla większego kontrastu. Zakuty onyks cechuje się głęboką czernią i eleganckim połyskiem. Sygnet promieniuje aurą siły i tajemniczości. 


Za darmo istnieje możliwość zrealizowania wyjątkowego graweru w postaci niewielkiego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi, inicjałów. Pozwoli to osobie obdarowanej cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie grawerunku, prosimy o wskazanie czcionki oraz podanie treści grawerowania.

Pierwszorzędnej jakości grawer wykonujemy dwiema profesjonalnymi technologiami: laserową i diamentową. Obie techniki gwarantują wysoką jakość i niezwykłą trwałość. Grawer nożem diamentowym wykonywany jest poprzez wyrycie w materiale napisu lub grafiki, natomiast metoda laserowa polega na wypaleniu tekstu czy obrazka. Metodę graweru dobierze dla Państwa nasz specjalista od grawerunku, oceniając możliwości produktu.


NA TYM PRODUKCIE MOŻEMY WYKONAĆ ZA DARMO GRAWER:

-wewnątrz szyny 1 max 2 krótkie wyrazy

Personalizowany sygnet jest idealnym pomysłem na prezent na Dzień Ojca, z okazji ukończenia studiów czy na 18 urodziny. Grawerowany sygnet to ponadczasowy wybór prezentu dla niego!Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

 • Komentarze ()
 • Oceń 
  2022-11-22

  szybka transakcja

  szybka transakcja

  Oceń 
  2022-09-15

  polecam

  polecam sprzedawcę

  Oceń 
  2021-11-29

  Szybko

  Szybko, sprawnie i w sobotę odbiór przesyłki

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  ZDOBIONY SYGNET Z ONYKSEM SREBRO PRÓBY 925

  ZDOBIONY SYGNET Z ONYKSEM SREBRO PRÓBY 925

  Elegancki sygnet wykonany w całości z oksydowanego srebra próby 925.  Zdobiony pięknym ornamentem bocznym oraz naturalnym onyksem. REALIZACJA W CIAGU 48 H!  GRAWER GRATIS !!!!

  Zobacz też