Powiadomienie
ZŁOTY SYGNET Z NACIĘCIAMI ONYKSEM PR. 585 View larger

2 949,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

ZŁOTY SYGNET Z NACIĘCIAMI ONYKSEM PR. 585

Nowy

Rodzaj pierścionka Sygnety
Kształt Inne
Próba żółte złoto 585
Waga ~ 6,01- 6,9 g
Rozmiar 25
Kamień Onyks
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 303 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 303 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 30,30 zł.


2 949,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Rozmiar
16
 
 
17
 
 
18
 
 
19
 
 
20
 
 
21
 
 
22
 
 
23
 
 
24
 
 
25
 
 
26
 
 
27
 
 
28
 
 
29
 
 
30
 
 
31
 
 
32
 
 
33
 
 
34
 
 
35
 
 
36
 
 
Grawer wewnątrz szyny
 
Maksymalna liczba znaków: 20
Czcionka
Als Script
 
 
Kursywa
 
 
Georgia
 
 
Gothic
 
 
Kunstler
 
 
Palatino
 
 
Cosmic
 
 
Lucida
 
 
Dolphins
 
 
Times
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Klasa i elegancja, te dwa słowa trafnie opisują sygnet z onyksem. Centralnie zakuty, okazały onyks zastępujący płytkę sygnetu. Sprawa, że sygnet zachwyca swoim wyglądem. Boczne nacięcia nadają mu prawdziwie szlacheckiego charakteru. Sygnet jest propozycją dla mężczyzn lubiących okazałe, masywne ozdoby. Jego szeroka szyna zapewnia wysoki komfort noszenia.


Za darmo istnieje możliwość zrealizowania wyjątkowego graweru w postaci niewielkiego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi, inicjałów. Pozwoli to osobie obdarowanej cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie grawerunku prosimy o wskazanie czcionki oraz podanie treści grawerowania.

Pierwszorzędnej jakości grawer wykonujemy dwiema profesjonalnymi technologiami: laserową i diamentową. Obie techniki gwarantują wysoką jakość i niezwykłą trwałość. Grawer nożem diamentowym wykonywany jest poprzez wyrycie w materiale napisu lub grafiki, natomiast metoda laserowa polega na wypaleniu tekstu czy obrazka. Metodę graweru dobierze dla Państwa nasz specjalista od grawerunku oceniając możliwości produktu.


NA TYM PRODUKCIE MOŻEMY WYKONAĆ ZA DARMO GRAWER:

-wewnątrz szyny 1 max 2 krótkie wyrazy

Personalizowany sygnet jest idealnym pomysłem na prezent na Dzień Ojca, z okazji ukończenia studiów czy na 18 urodziny. Grawerowany sygnet to ponadczasowy wybór prezentu dla niego!Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY SYGNET Z NACIĘCIAMI ONYKSEM PR. 585

    ZŁOTY SYGNET Z NACIĘCIAMI ONYKSEM PR. 585

    Sygnet wykonany w całości z 14 karatowego, żółtego złota / pr.585/.   GRAWER GRATIS!!!   Realizacja w ciągu 48h !

    Zobacz też