SREBRNY WISIOREK ORZEŁ Z HERBU POLSKI PR. 925 + GRAWER GRATIS!

79,00 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu 24 godzin
W magazynie

Pięknie wykonany wisiorek przedstawiający orła w koronie, wyprodukowany z wysokiej jakości srebra o próbie 925. Za darmo istnieje możliwość zrealizowania eleganckiego graweru w postaci drobnego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, co pozwoli przyszłemu właścicielowi cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Bogata symbolika "orzełka" w kulturze przyczynia się do jego dużej popularności i do tego, że jest to idealny prezent zarówno dla Pań i Panów.


NA TYM PRODUKCIE MOŻEMY WYKONAĆ ZA DARMO GRAWER:

-na odwrocie 2-3 wyrazy, max. 15 znakówPierwszorzędnej jakości grawer wykonujemy nożem diamentowym. Użyta technika wyrycia napisu w srebrze zapewnia jego trwałość i atrakcyjny wygląd. Na zdjęciu przedstawiamy przykładowe wzory czcionek, które doskonale prezentują się w formie graweru.

O podjętej decyzji o wykonaniu graweru prosimy poinformować nas podczas składania zamówienia (w wiadomości do sprzedającego) oraz podać nazwę wybranego kroju czcionki i treści do wygrawerowania. Mogą Państwo również poinformować nas o wybranym grawerze e-mailowo lub telefonicznie.

W/S/003

Opis

Kształt
Orzełki
Próba
srebro 925
Waga ~
2,40 g - 3,10 g
Kamień
Bez kamienia
Szerokość~
17 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki ~
23 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki ~
9 x 4 mm
Wysokość wraz z zawieszką ~
31 mm
Grawerowanie
TAK
Komentarze (3)
Oceń