Powiadomienie
Nowy ZŁOTY PIERŚCIONEK ZNAK NIESKOŃCZONOŚCI PR. 585 View larger

ZŁOTY PIERŚCIONEK ZNAK NIESKOŃCZONOŚCI PR. 585

Nowy

Rodzaj pierścionka Zaręczynowe, Ozdobne
Kształt Znaki nieskończoności
Próba żółte złoto 585
Waga ~ 1,1 g - 1,5 g
Rozmiar 16
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość korony 6 mm
Szerokość szyny na dole 1 mm
Wysokość korony 1,5 mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 49 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,90 zł.


429,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Wybierz rozmiar
10
 
 
11
 
 
12
 
 
13
 
 
14
 
 
15
 
 
16
 
 
17
 
 
18
 
 
19
 
 
20
 
 
21
 
 
22
 
 
23
 
 
24
 
 
25
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Pierścionek zdobiony koroną w kształcie znaku nieskończoności jest doskonałym prezentem dla ukochanej. Znak nieskończoności jest niezwykle silnym symbolem, nada on waszej miłości głębszego, wiecznego znaczenia. Żółte, 14 karatowe złoto (próba 585), z którego pierścionek został wykonany daje pewność, że pierścionek nie będzie ciemniał i nigdy nie straci swojego blasku. Zdobiony jest drobnymi, białymi cyrkoniami, które rozświetlają jego blask. Pierścionek idealny na zaręczyny czy prezent na rocznicę ślubu.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    ZŁOTY PIERŚCIONEK ZNAK NIESKOŃCZONOŚCI PR. 585

    ZŁOTY PIERŚCIONEK ZNAK NIESKOŃCZONOŚCI PR. 585

    Zobacz też