Powiadomienie
SREBRNY PIERŚCIONEK RÓŻANIEC NA PALEC Z JEZUSEM SREBRO 925 View larger

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY RÓŻANIEC NA PALEC PIERŚCIONEK PR. 925 GRAWER GRATIS!

Nowy

Rodzaj pierścionka Różańce na palec
Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 2,7 g - 4,4 g
Rozmiar 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
Kamień Bez kamienia
Szerokość korony 6 mm
Szerokość szyny na dole 2,5 mm
Wysokość korony 2,5 mm
Grawerowanie TAK

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Konfiguracja produktu
Wybierz rozmiar
10
 
 
11
 
 
12
 
 
13
 
 
14
 
 
15
 
 
16
 
 
17
 
 
18
 
 
19
 
 
20
 
 
21
 
 
22
 
 
23
 
 
24
 
 
25
 
 
26
 
 
  
  Ilość:

Więcej informacji

Kunsztownie wykonany pierścionek typu różaniec ozdobiony wizerunkiem Jezusa Chrystusa wiszącego na krzyżu. Całość stworzona została z wysokiej jakości srebra o próbie 925. Użyty materiał i dokładne wykonanie gwarantuje trwałość. Z pewnością sprawi radość obdarowanej osobie i będzie służył przez długie lata.

Za darmo istnieje możliwość zrealizowania wyjątkowego graweru w postaci niewielkiego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi, inicjałów. Pozwoli to osobie obdarowanej cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie grawerunku prosimy o wskazanie czcionki i wprowadzenie treści grawerowania w polu widocznym powyżej opisu.

Pierwszorzędnej jakości grawer wykonujemy dwiema profesjonalnymi technologiami: laserową i diamentową. Obie techniki gwarantują wysoką jakość i niezwykłą trwałość. Grawer nożem diamentowym wykonywany jest poprzez wyrycie w materiale napisu, natomiast metoda laserowa polega na wypaleniu tekstu. Technika dobierana jest przez naszych specjalistów w zależności od produktu i możliwości wykonania konkretnego graweru.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

 • Komentarze ()
 • Oceń 
  2022-06-17

  szybko i sprawnie

  Wszystko zgodnie z opisem szybko i sprawnie POLECAM

  Oceń 
  2020-04-20

  ok

  ok

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SREBRNY RÓŻANIEC NA PALEC PIERŚCIONEK PR. 925 GRAWER GRATIS!

  SREBRNY RÓŻANIEC NA PALEC PIERŚCIONEK PR. 925 GRAWER GRATIS!

  Zobacz też