• -5%

SREBRNY PIERŚCIONEK Z DUŻYM RUBINEM PR. 925

Wybierz rozmiar
139,00 zł
132,05 zł Zniżka 5%
Brutto
Wysyłka w ciągu 24 godzin
W magazynie

Gustowny pierścionek zdobiony pięknie oszlifowanym rubinem syntetycznym. Dzięki użyciu srebra próby 925, ozdoba ta jest niezwykle trwała i z pewnością będzie cieszyła obdarowaną osobę przez długi czas. Pierścień wspaniale sprawdzi się w roli pierścionka zaręczynowego.


Uwaga dotycząca koloru kamieni

Kamienie zastosowane w biżuterii są kamieniami syntetycznymi. Ich odcień może nieznacznie różnić się w zależności od partii produkcyjnej, dlatego na zdjęciach tego samego modelu mogą występować różnice w intensywności lub tonacji koloru.

Na odbiór barwy wpływają również warunki oświetleniowe podczas wykonywania zdjęć oraz indywidualne ustawienia ekranu urządzenia, na którym oglądany jest produkt.

KPL/S/197-R-P

Opis

Kruszec
srebro 925
Waga ~
1,7 g - 2,5 g
Rozmiar (do wyboru):
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Kamień
Rubin syntetyczny
Rodzaj pierścionka
Zaręczynowe, Ozdobne
Kształt
Inne
Szerokość korony ~
10,6 mm
Wysokość korony ~
4,7 mm
Szerokość szyny na dole ~
1,8 mm
Grawerowanie
NIE

📦 Jak pakujemy Twoją biżuterię?

Woreczek z organzy AngelGold

🔍 kliknij aby powiększyć

Ozdobny woreczek z organzy – w cenie

Twoja biżuteria zostanie starannie zapakowana w elegancki woreczek z organzy sygnowany logo AngelGold.

Pakowanie na prezent AngelGold

🔍 kliknij aby powiększyć

🎁 Pakowanie na prezent – usługa dodatkowa (9,90 zł)

Chcesz zrobić wyjątkowe wrażenie? Biżuteria zostanie umieszczona w ekskluzywnym pudełku zamykanym na magnes, sygnowanym logo AngelGold, z indywidualną tabliczką z dedykacją przymocowaną do wieczka.

Usługę dodasz podczas składania zamówienia w koszyku.

Zobacz także

Komentarze (1)
Oceń