Powiadomienie
SREBRNY NASZYJNIK GWIAZD AŻUROWA KONICZYNKA CELEBRYTKA PR. 925 View larger

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY NASZYJNIK KONICZYNKA CELEBRYTKA PRÓBA 925

KPL/S/220-N

Nowy

Kształt Koniczynki
Próba srebro 925
Waga ~ 2,3 g - 2,9 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 16,5 mm
Długość 45 cm
Grawerowanie NIE
Rodzaj Celebrytki
Splot Ogniwkowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Pięknie lśniąca zawieszka w kształcie koniczynki została zawieszona na łańcuszku ogniwkowym. Blaszka dodatkowo została ozdobiona ażurowym wzorem. Łańcuszek o długości 45 cm wykonano ze srebra próby 925, tak samo zawieszkę. Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY NASZYJNIK KONICZYNKA CELEBRYTKA PRÓBA 925

    SREBRNY NASZYJNIK KONICZYNKA CELEBRYTKA PRÓBA 925

    Zobacz też