Powiadomienie
CELEBRYTKA ZŁOTA NASZYJNIK GWIAZD NUTKI ZŁOTO 333 View larger

299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

CELEBRYTKA ZŁOTA NASZYJNIK GWIAZD NUTKI ZŁOTO 333

K1203B/3-N

Nowy

Kształt Koła, Muzyczne
Próba żółte złoto 333
Waga ~ 0,9 g - 1,2 g
Kamień Bez kamienia
Długość regulowana 43 - 46 cm
Średnica kółka: 9 mm
Grawerowanie NIE
Rodzaj Celebrytki
Splot Ogniwkowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,90 zł.


299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Naszyjnik gwiazd zwany także celebrytką jest doskonałym dodatkiem zarówno codziennych stylizacji jak i tych na wyjątkowe okazje. Delikatny łańcuszek zdobiony zawieszką w kształcie nutek jest niezwykle kobiecą i urokliwą ozdobą. Naszyjnik doskonale się sprawdzi w roli prezentu dla osób kochający muzykę. Dzięki przedłużce znajdującej się na końcu łańcuszka można regulować jego długość od 43 do 46 cm.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    CELEBRYTKA ZŁOTA NASZYJNIK GWIAZD NUTKI ZŁOTO 333

    CELEBRYTKA ZŁOTA NASZYJNIK GWIAZD NUTKI ZŁOTO 333