Powiadomienie
SREBRNY NASZYJNIK KRZYŻYK NA ŁAŃCUSZKU PR. 925 + GRAWER GRATIS View larger

SREBRNY NASZYJNIK KRZYŻYK NA ŁAŃCUSZKU PR. 925 + GRAWER GRATIS

KPL/S/056-N

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ 4,3 - 5,2 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 19 mm
Długość 42 cm
Wysokość 35 mm
Grawerowanie TAK
Rodzaj Celebrytki, Inne

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


79,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Oryginalny łańcuszek ozdobiony błyszczącym krzyżykiem. Naszyjnik wykonano ze srebra wysokiej próby 925. Istnieje możliwość zamówienia dowolnej długości. Ozdoba ta, dostępna również w komplecie delikatnej biżuterii, jest wspaniałym pomysłem na prezent z okazji pierwszej komunii, bierzmowania czy święceń kapłańskich.

Istnieje możliwość zrealizowania wyjątkowego, darmowego graweru w postaci niewielkiego napisu np. daty, imienia, numeru telefonu, grupy krwi, inicjałów. Pozwoli to osobie obdarowanej cieszyć się spersonalizowaną biżuterią. Jeśli zdecydują się Państwo na wykonanie grawerunku prosimy o wskazanie czcionki i wprowadzenie treści grawerowania w polu widocznym powyżej opisu lub wpisanie tekstu graweru i wybranie kroju czcionki w wiadomości podczas składania zamówienia.

Fenomenalnej jakości grawer wykonujemy dwiema profesjonalnymi technologiami: laserową i diamentową. Obie techniki gwarantują wysoką jakość i niezwykłą trwałość. Grawer nożem diamentowym wykonywany jest poprzez wyrycie w materiale napisu lub grafiki, natomiast metoda laserowa polega na wypaleniu tekstu czy obrazka. Technika dobierana jest przez naszych specjalistów w zależności od produktu i możliwości wykonania konkretnego graweru.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY NASZYJNIK KRZYŻYK NA ŁAŃCUSZKU PR. 925 + GRAWER GRATIS

    SREBRNY NASZYJNIK KRZYŻYK NA ŁAŃCUSZKU PR. 925 + GRAWER GRATIS

    Zobacz też