Powiadomienie

SREBRNY KOMPLET KLASYCZNY Z BIAŁYMI CYRKONIAMI PR. 925

KPL/S/200

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 14,4 g - 16,0 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość wisiorka i kolczyków: 12,5 mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 33 mm
Wysokość wraz z zawieszką wisiorka: 22,5 mm
Szerokość korony 12 mm
Szerokość szyny na dole 2 mm
Wysokość korony 8 mm
Zawartość kompletu kolczyki, wisiorek, pierścionek
Rodzaj zapięcia ruchomy bigiel
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 30 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 30 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


307,00 zł

zamiast 307,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Komplet ozdobiono okazałymi, białymi cyrkoniami dodającymi niesamowitego blasku, dzięki którym na pewno wzbudzi on podziw wśród otoczenia. Zestaw tej nietuzinkowej biżuterii zawiera kolczyki zapinane na ruchome bigle, wisiorek i pierścionek. Przepiękny szlif kamieni i ich wyjątkowy kształt nadają całości uroku. Dzięki użyciu materiału, jakim jest srebro wysokiej jakości o próbie 925 komplet jest wyjątkowo trwały, a gładki poler doskonale eksponuje ślicznie błyszczące kamienie.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY KOMPLET KLASYCZNY Z BIAŁYMI CYRKONIAMI PR. 925

    SREBRNY KOMPLET KLASYCZNY Z BIAŁYMI CYRKONIAMI PR. 925

    Zobacz też

    Zawartość