Powiadomienie

SREBRNY KOMPLET JELONKI PR. 925 JELENIE

KPL/S/158

Nowy

Kształt Zwierzęta
Próba srebro 925
Waga ~ 3,4 g - 4,6 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość wisiorka i kolczyków: 20 mm
Wysokość wisiorka bez zawieszki 14 mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 28 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 6 x 3 mm
Wysokość wraz z zawieszką 17 mm
Zawartość kompletu kolczyki, wisiorek
Rodzaj zapięcia ruchomy bigiel
Grawerowanie NIE
Rodzaj Inne

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


108,00 zł

zamiast 118,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Pięknie błyszczące głowy rogaczy z okazałym porożem zdobią wisiorek i kolczyki wykonane ze srebra próby 925. Komplet został ozdobiony lśniącymi, jasnymi cyrkoniami. Kolczyki zapisane są na ruchome bigle. Ta biżuteria będzie wspaniałym pomysłem na podarunek dla każdego miłośnika zwierząt i spacerów po lesie.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY KOMPLET JELONKI PR. 925 JELENIE

    SREBRNY KOMPLET JELONKI PR. 925 JELENIE

    Zobacz też