Powiadomienie
SREBRNY KOMPLET Z CYRKONIAMI PR. 925 View larger

228,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY KOMPLET Z CYRKONIAMI PR. 925 ÓSEMKI

KPL/S/103

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 5,7 - 6,0 g
Kamień Biała cyrkonia
Wysokość wisiorka bez zawieszki 44 mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 44 mm
Rozmiar wewnętrzny zawieszki 8 x 4 mm
Wysokość wraz z zawieszką 52 mm
Zawartość kompletu kolczyki, wisiorek
Rodzaj zapięcia ruchomy bigiel
Grawerowanie NIE
Rodzaj Inne

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.


228,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Pięknie błyszczące, wiszące kolczyki i wisiorek wykonane z najlepszej jakości srebra o próbie 925 i ozdobione blikującymi, drobnymi cyrkoniami. Kolczyki wyposażono w zapięcia typu ruchomy bigiel z ruchomymi sprężynkami. Całość pokryto rodem, dzięki czemu ozdoby niezwykle lśnią i jednocześnie są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Ten zjawiskowy zestaw w kształcie designerskich ósemek nikogo nie pozostawi obojętnym i zadziwi swoim blaskiem Twoich znajomych.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY KOMPLET Z CYRKONIAMI PR. 925 ÓSEMKI

    SREBRNY KOMPLET Z CYRKONIAMI PR. 925 ÓSEMKI

    Zobacz też