- -5%
SREBRNE KOLCZYKI NA BIGLU
Śliczne i delikatne kolczyki wykonane w całości ze srebra próby 925. Dodatkowo zdobione prostokatnymi cyrkoniami , które nadają im piękny blask. REALIZACJA W CIĄGU 48 H!
Delikatne, wiszące kolczyki w kształcie prostokącika. Wykonane w całości ze srebra próby 925. Dodatkowo pokryte rodem, który idealnie chroni ozdobę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Przyozdobione prostokątnymi, pięknie błyszczącymi cyrkoniami o wymiarach około 5 mm x 2,5 mm. Zapinanen na sztywny bigiel. Nasza biżuteria to idealny pomysł na sprawienie najbliższej osobie uśmiechu na twarzy.
📦 Jak pakujemy Twoją biżuterię?
🔍 kliknij aby powiększyć
Ozdobny woreczek z organzy – w cenie
Twoja biżuteria zostanie starannie zapakowana w elegancki woreczek z organzy sygnowany logo AngelGold.
🔍 kliknij aby powiększyć
🎁 Pakowanie na prezent – usługa dodatkowa (9,90 zł)
Chcesz zrobić wyjątkowe wrażenie? Biżuteria zostanie umieszczona w ekskluzywnym pudełku zamykanym na magnes, sygnowanym logo AngelGold, z indywidualną tabliczką z dedykacją przymocowaną do wieczka.
Usługę dodasz podczas składania zamówienia w koszyku.
Zobacz także