Powiadomienie
KARBOWANE ZŁOTE KOLCZYKI KOŁA PRÓBA 585 View larger

829,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

KARBOWANE ZŁOTE KOLCZYKI DUŻE KOŁA PRÓBA 585

W031-K

Nowy

Kształt Koła
Próba żółte złoto 585
Waga ~ ~1,7 - 2,0 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość ~ 2 mm
Średnica ~ 34 mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem ~ 35 mm
Rodzaj zapięcia inne
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 82 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 82 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,20 zł.


829,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Piękne kolczyki koła o oryginalnej, karbowanej powierzchni. Zdobione załamania złota, olśniewająco wypolerowane, przepięknie się mienią i połyskują. Te stylowe kolczyki z pewnością będą przyciągać wzrok swoim migotaniem. Wykonane z 14-karatowego złota (próba 585), z komfortowym, bezpiecznym zapięciem. W naszej ofercie dostępne są także inne wersje tego wzoru w różnych rozmiarach! Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    KARBOWANE ZŁOTE KOLCZYKI DUŻE KOŁA PRÓBA 585

    KARBOWANE ZŁOTE KOLCZYKI DUŻE KOŁA PRÓBA 585

    Klasyczne kolczyki koła, wykonane z żółtego 14-karatowego złota (złoto próby 585). 

    Zobacz też