Powiadomienie
Nowy SREBRNE KOLCZYKI DELFINKI PR. 925 BIAŁA CYRKONIA View larger

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNE KOLCZYKI DELFINKI PR. 925 BIAŁA CYRKONIA

K/S/402

Nowy

Kształt Zwierzęta
Próba srebro 925
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 11 mm
Wysokość 6 mm
Rodzaj zapięcia sztyft
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Nasze delikatne kolczyki delfinki przyozdobione idealnie dopasowanymi, odbijające światło białymi cyrkoniami, są idealnym pomysłem na przyozdobienie ucha tej małej, jak i trochę większej damy. Biżuteria została wykonana z najwyższej próby srebra - 925. Zapinana na sztyft z barankiem, dzięki czemu kolczyk jest tuż przy skórze, co nie przeszkadza w czynnościach życia codziennego. Prezentują się pięknie. Daj się ponieść ich wdzięku.
Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNE KOLCZYKI DELFINKI PR. 925 BIAŁA CYRKONIA

    SREBRNE KOLCZYKI DELFINKI PR. 925 BIAŁA CYRKONIA

    Zobacz też