Powiadomienie
SREBRNE KOLCZYKI SERCA SERDUSZKA ZAPIĘCIA ANGIELSKIE PR. 925 View larger

35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNE KOLCZYKI SERCA SERDUSZKA ZAPIĘCIA ANGIELSKIE PR. 925

K/S/365

Nowy

Kształt Serduszka
Próba srebro 925
Waga ~ 1,1 g - 1,5 g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 7 mm
Wysokość kolczyka wraz z zapięciem 14 mm
Rodzaj zapięcia angielskie
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Subtelne, pięknie lśniące kolczyki w kształcie serc wykonane ze srebra o wysokiej próbie 925 i wyposażone w angielskie zapięcia. Swój blask zawdzięczają fantastycznie iskrzącym się, białym cyrkoniom. Rama otaczająca kamienie dzięki swojej gładkiej powierzchni uwydatnia blask cyrkonii, a drobne wycięcia potęgują błysk szlachetnego metalu.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNE KOLCZYKI SERCA SERDUSZKA ZAPIĘCIA ANGIELSKIE PR. 925

    SREBRNE KOLCZYKI SERCA SERDUSZKA ZAPIĘCIA ANGIELSKIE PR. 925

    Zobacz też