Powiadomienie

SREBRNE KOLCZYKI PROSTOKĄTY OKSYDOWANE PR. 925

K/S/330

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ 1,0g-1,5g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 8mm
Wysokość kolczyka: 12mm
Rodzaj zapięcia sztyft
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Klasyczne, geometryczne kolczyki zdobione dużymi, śnieżno białymi cyrkoniami o przepięknym szlifie. Cyrkonie osadzone zostały wewnątrz przestrzennych prostokątów. Biżuteria wykonana jest w całości ze srebra próby 925 sprawiając, że jest bardzo trwała. Kolczyki przyciemnione zostały oksydą nadającą im charakterystycznego, wyrazistego wyglądu.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNE KOLCZYKI PROSTOKĄTY OKSYDOWANE PR. 925

    SREBRNE KOLCZYKI PROSTOKĄTY OKSYDOWANE PR. 925

    Zobacz też