Powiadomienie

SREBRNA BROSZKA PAW PR. 925

BRO/S/079

Nowy

Kształt Zwierzęta
Próba srebro 925
Waga ~ 10,0g-13,0g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 54mm
Wysokość 32mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,30 zł.


239,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Elegancka broszka dla miłośników egzotycznego ptactwa, przedstawiająca pięknego pawia z rozłożonym ogonem. Wykonana została w całości ze srebra próby 925. Dodatkowo została przyciemniona oksydą aby podkreślić kształty ptaka. 


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNA BROSZKA PAW PR. 925

    SREBRNA BROSZKA PAW PR. 925

    Zobacz też