Powiadomienie
SREBRNA BROSZKA SŁOŃ NA SZCZĘŚCIE PR. 925 View larger

179,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNA BROSZKA SŁOŃ NA SZCZĘŚCIE PR. 925

BRO/S/075

Nowy

Kształt Zwierzęta
Próba srebro 925
Waga ~ 6,5g-7,5g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 40mm
Wysokość 28mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


179,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Zabawna broszka w kształcie słonika zdobionego białymi cyrkoniami. Słoń z wykręconą w górę trąbą jest symbolem szczęścia dlatego zawsze warto mieć go przy sobie. Wykonany w całości z polerowanego srebra próby 925 przepięknie odbija blask światła. 


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNA BROSZKA SŁOŃ NA SZCZĘŚCIE PR. 925

    SREBRNA BROSZKA SŁOŃ NA SZCZĘŚCIE PR. 925

    Zobacz też