Powiadomienie
SREBRNA BROSZKA JABŁKO PR. 925 View larger

229,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNA BROSZKA JABŁKO PR. 925

BRO/S/073

Nowy

Kształt Inne
Próba srebro 925
Waga ~ ~9,5 - 11,5 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość 34mm
Wysokość 41mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.


229,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Elegancka broszka w kształcie jabłka, idealna do przypięcia do żakietu. Wykonana została z najwyższej próby srebra 925, dającej gwarancję jakości. Gładki poler sprawia, że broszka pięknie się błyszczy a oksyda, którą została przyciemniona podkreśla jaj kształty.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNA BROSZKA JABŁKO PR. 925

    SREBRNA BROSZKA JABŁKO PR. 925

    Zobacz też