Powiadomienie

BRO/S/020

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ 4,05g-4,5g
Kamień Biała cyrkonia
Szerokość 57mm
Wysokość 17mm
Grawerowanie NIE

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


79,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Fantazyjna,  broszka  OKULARY.

Zdobiona licznymi, pieknie błyszczącymi cyrkoniami.

Wykonana w całości ze srebra próby 925.

Będzie na pewno piękną ozdobą wielu kreacji .Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    BRO/S/020

    BRO/S/020

    Niezwykle fantazyjna  broszka - OKULARY  . Wykonana w całości ze srebra próby 925. Zdobiona licznymi cyrkoniamy, które nadają jej piękny blask. REALIZACJA W CIĄGU 48H!

    Zobacz też