Powiadomienie
CELEBRYTKA ZŁOTA BRANSOLETKA SOWA ZŁOTO 333 SÓWKA View larger

299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

CELEBRYTKA ZŁOTA BRANSOLETKA SOWA ZŁOTO 333 SÓWKA

K1202A/3-BR

Nowy

Kształt Zwierzęta
Próba żółte złoto 333
Waga ~ 0,7 g - 1,0 g
Kamień Bez kamienia
Szerokość sówki: 9 mm
Długość regulowana 18 - 20 cm
Grawerowanie NIE
Rodzaj Celebrytki
Splot Ogniwkowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,90 zł.


299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Kolejna propozycja bransoletki z kolekcji Celebrytek to urocza swóka. Złota sowa zawieszona na delikatnym, ogniwkowym łańcuszku przepięknie mieni się w blasku światła dzięki polerowanej powierzchni. Jest doskonałym pomysłem na prezent dla wielbicielki ptaków, zwierząt oraz natury. Łańcuszek przedłużony został za pomocą dodatkowych ogniwek dzięki, którym można regulować długość bransoletki.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    CELEBRYTKA ZŁOTA BRANSOLETKA SOWA ZŁOTO 333 SÓWKA

    CELEBRYTKA ZŁOTA BRANSOLETKA SOWA ZŁOTO 333 SÓWKA