Powiadomienie
Obniżka! SREBRNY PIERŚCIONEK ŚLEDZIE PR. 925 View larger

59,00 zł

79,00 zł

-20,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

SREBRNY PIERŚCIONEK RYBA RYBKA 925

P/S/216

Nowy

Rodzaj pierścionka Inne, Ozdobne
Kształt Zwierzęta
Próba srebro 925
Waga ~ 3,3 g - 3,9 g
Rozmiar 10 - 20
Kamień Bez kamienia
Szerokość korony ~10 mm
Szerokość szyny na dole ~1,5 mm
Wysokość korony ~6 mm

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


59,00 zł

79,00 zł

-20,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Nowoczesny, srebrny (próba 925), wykonany z dbałością o detale pierścionek przedstawiający rybę. Pięknie błyszczy, idealny dla amatora, profesjonalisty tych morskich stworzeń. Pasuje do codziennych stylizacji. Ryby posiadają zadziwiająco ogromną empatię, są skłonne do licznych poświęceń, przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji kierują się swoją intuicją.


Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    SREBRNY PIERŚCIONEK RYBA RYBKA 925

    SREBRNY PIERŚCIONEK RYBA RYBKA 925

    Zobacz też