Powiadomienie

BRO/S/052

Nowy

Próba srebro 925
Waga ~ 6,6g
Kamień Markazyty
Szerokość 26mm
Długość 40mm
Grawerowanie NIE
Termin realizacji do 14 dni roboczych

 

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,30 zł.


135,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Kod QR tego produktu:
Free Google QRcode module from Mediacom87

Więcej informacji

Piękna broszka w kształcie ŻABY.

Wykonana w całości ze srebra próby 925.

Będzie na pewno bardzo piękną ozdobą.

Zdobiona okrągłymi i kwadratowymi markazytami.Pakowanie na prezent

Pakowanie na prezent

Spraw by Twój prezent był wyjątkowy i pozostał osobie obdarowanej na zawsze w pamięci.
Podczas składania zamówienie dołącz usługę Pakowanie na prezent a zapakujemy biżuterię w eleganckie opakowanie sygnowane logiem firmowym. Do wieczka opakowanie przymocujemy tabliczkę z indywidualnym grawerem. Napisz nam treść graweru, który mamy wykonać a nasz specjalista od grawerunku wykona go techniką laserową, która jest niezwykle trwała i efektowna. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje życzenia nigdy nie wyblakną i zawsze będą czytelne. Treść graweru należy podać w oknie, które rozwinie się po zaznaczeniu opcji "Pakowanie na prezent", podczas składania zamówienia. Jeśli nie otrzymamy informacji o jego treści nie przymocujemy tabliczki do opakowania.
Nie narzucamy ilości znaków, czym ich więcej tym grawer będzie drobniejszy tym samym mniej czytelny. Jeśli masz wątpliwości co do długości tekstu napisz do nas. Zalecamy nie przekraczanie 300 znaków.

Cena: 9.90

Opinie

  • Komentarze ()
  • Napisz opinię

    BRO/S/052

    BRO/S/052

    Oryginalna broszka - ŻABA. Wykonana w całości ze srebra próby 925. Zdobiona okrągłymi i kwadratowymi markazytami. REALIZACJA W CIĄGU 48H!

    Zobacz też